هر آنچه باید درباره این مجموعه بدانید !

مجموعه وثوقی واردات و صادرات انواع لوازم جشن تولد

لوگو وبسایت
1

مجموعه وثوقی یکی از بهترین و بزرگ ترین مجموعه های موجود در صنف وسایل تولد با 13 سال سابقه کاری فعال در این حیطه بی شک حرف اول را میزند . بهترین قیمت ، بالا ترین کیفیت و تنوع بالا این مجموعه چشمگیر و خیره کننده است . این مجموعه دارای دو واحد دفتر اداری در خیابان پامنار تهران میباشد و یک فروشگاه بزرگ در بازار تهران است . انبار به متراژ 700 متر با افراد فعال ، با سابقه کاری بالا و کاربلد در تمامی حیطه های این مجموعه باعث شده است تا تمامی سفارشات با کیفیت و به بهترین شکل ممکن انجام شود .

2

بیش از 70 درصد کسب کارها به سمت فروش مجازی رفته است که با توجه به این موضوع مجموعه وثوقی فروش آنلاین در : وب سایت ، شبکه مجازی تلگرام و اینستاگرام را برای مشتری فراهم ساخته است و سفارش به دو صورت حضوری و غیرحضوری ممکن است که برای سفارش حضوری میتوانید به دفتر و یا فروشگاه مجموعه مراجعه کنید . سفارش غیرحضوری در شبکه های مجازی و یا چت آنلاین وب سایت ممکن است تا در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را برای خود گرفته و سفارش خود را نهایی کنید .

3

تمامی اطلاعات گرفته شده از مشتری در هنگام ثبت سفارش بروی سیستم اطلاعاتی این مجموعه ذخیره شده تا یک پایگاه اطلاعاتی از تمامی مشتریان برای ارتباط دوباره با آنان و یا ثبت فاکتور های متوالی یا جدید از این اطلاعات استفاده شود . هیچگونه استفاده شخصی و یا نادرستی از این اطلاعات صورت نمیگیرد و در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید . بعد از ثبت فاکتور هزینه بصورت کامل پرداخت شده و بعد فاکتور شما به واحد انبار داری این مجموعه ارسال میشود . بعد از ارسال بار به باربری عهده هرگونه خرابی و یا کسری به عهده خریدار و یا باربری میباشد و در غیر این صورت با دفتر مجموعه تماس بگیرید .